Ogólnopolski Festiwal Muzyczne Inspiracje to cykl niezwykłych wydarzeń artystycznych odbywających się w Ciechocinku 29-30.09.2023 roku.

Zapraszamy do udziału w Warsztatach Muzycznych dedykowanych dla osób powyżej 55. roku życia, które odbędą się  29  i 30 września, w g. 16:00-19:00 w sali konferencyjnej Kina Zdrój w Ciechocinku! Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 794 451 208 (od poniedziałku do piątku w g.  10:00-18:00).

Warsztaty muzyczne Dla Dojrzałych Melomanów Muzyka klasyczna to skarb, który może być nieustannie odkrywany i którym można się cieszyć przez całe życie. Oferuje nie tylko estetyczne doznania, ale również pozytywnie wpływa na zdrowie. Uczestnicy Warsztatów nie tylko zdobędą cenną wiedzę z zakresu muzyki oraz rozwiną swą wrażliwość estetyczną, ale również będą mogli zrelaksować się pośród działań muzycznych w formie atrakcyjnych ćwiczeń muzykoterapeutycznych. Warsztaty Muzyczne będą czasem spędzonym w nadzwyczajnej atmosferze pośród doznań muzycznych!


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?


ROZWIJANIE SIĘ NA KAŻDYM ETAPIE ŻYCIA

 Muzyka klasyczna to jedno z niewielu dziedzictw kulturowych, które można odkrywać i z którego można czerpać radość przez całe życie. Warsztaty dają okazję do rozwoju i nauki. 

KREATYWNOŚĆ I WYRAZ OSOBISTY

Muzyka klasyczna pozwala na wyrażanie uczuć i myśli w wyjątkowy sposób. Uczestnicy Warsztatów mogą odkrywać własną kreatywność i wyraz artystyczny.

ZDROWIE PSYCHICZNE I EMOCJONALNE 

Słuchanie i tworzenie muzyki klasycznej może pomóc w redukcji stresu, poprawie nastroju i zachowaniu ostrości umysłu.

PODCZAS WARSZTATÓW PORUSZYMY NASTĘPUJĄCE TEMATY:


Prowadzący Warsztaty:

mgr Monika Biesaga - teoretyk muzyki, nauczyciel akademicki 

mgr Joanna Marcinowska - muzyk, muzykoterapeutka 

dr Szymon Stec - dyrygent, nauczyciel akademicki


Zadanie współfinansowane jest z budżetu Powiatu Aleksandrowskiego.